Leoš Mareš

Turné, 13 měst
Březen/Duben 2024

První Turné

13 měst, březen/duben 2024

Leoš Mareš.

Kluk z Berouna, který se do povědomí dostal nejdříve jako moderátor, ale pak se to nějak zvrtlo a poprvé se skutečně proslavil jako zpěvák.

A také jako ten, co nosí kožichy.

Ano, na prahu milénia ho specifikovala TŘI SLOVA

Emoce, nevšednost a kožich.

Jeho touha být slavný byla spalující, jeho cílevědomost fascinující. Ale jak zní v jedné jeho skladbě “Vždycky chtěl jen hvězdy uvádět, svou výřečnost na podiu předvádět“.

A právě proto jako zpěvák “Nikdy nezažil, jak při turné chutná kalba”

Ale TEĎ, teď se to stane. Teď možná dostal svůj NEJLEPŠÍ NÁPAD.

Příští rok na jaře, Leoš Mareš uvede sám sebe v originální, okázalé show, s níž se vypraví přímo za vámi do vašich měst. Připravil si pro vás vodopád podívané, na které uslyšíte všechny jeho hity, ale také skladby, které znají pouze fajnšmekři, kteří jeho alba před dvaceti lety projeli celá.

Zažijete ho ve všech showbyznysových polohách, tak jak ho máte rádi.

Ještě musí “Všechny texty po večerech nastudovat, po rádiu chorošku natrénovat” Už teď je ale jasné, že svou energií uchvátí publikum.

Samozřejmě nebudou chybět tanečníci, velkorysé scénografické zpracování, mnoho kostýmů a nekonečně překvapení.

Přijďte i ve vašem městě poznat, „Who’s that man“.

DALŠÍ AKCE

Koncert v O2 areně? To je projekt, který jsme si vysnili. Jsou tam efekty, které nikdo nemá, říká Korn

Jiří Korn už několik desítek let patří mezi českou hudební špičku. Svým přístupem k muzice, tanci i k módě dokázal být vždycky napřed. Leoš Mareš o něm řekl, že jeho profesionalita jde až za hranice představitelného. „Myslím, že až takový nejsem. Mám rád, když jsou věci připravené. Nejradši bych zkoušel o několik měsíců déle, ale nejsem přesvědčený o tom, že jsem až tak dokonalý,“ směje se Korn, který v pondělí chystá koncert v O2 areně.

Jiří Korn vás sfoukne jako svíčku, říká Leoš Mareš. Lidé odchází v transu

Legendární zpěvák Jiří Korn v polovině června v pražské O2 areně zakončí své turné. Podle jeho přítele Leoše Mareše čeká diváky neuvěřitelný zážitek plný emocí. Ve finále prý Korn dokáže předvést něco neuvěřitelného a lidé jsou z toho jako v transu. V novém pořadu Show must go on moderátor také prozradil, čím ho zpěvák překvapil.

Milion followerů! Jsem obchodník, tenhle status mi může pomoct, říká Leoš Mareš

Leoš Mareš je první Čech, který žije v Česku, mluví primárně k domácímu publiku – a na sociální síti Instagram dosáhl na milion sledujících. Jediným jeho krajanem, který už tuto metu překonal, je bývalý fotbalový brankář Petr Čech. Ten ovšem žije v Londýně, příspěvky píše v angličtině a oslovuje globální obecenstvo.